Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
+45 71 745 745 salg@elitecom.dk
Tom Indkøbskurv

Allied Telesis 10KM BI-DIRECTIONAL GBE SMF SFP 1490TX/1310RX - HOT SWAPPABLE IN

Forsiden Kommunikation Netværkstilbehør Allied Telesis 10KM BI-DIRECTIONAL GBE SMF SFP 1490TX/1310RX - HOT SWAPPABLE IN
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Allied Telesis 10KM BI-DIRECTIONAL GBE SMF SFP 1490TX/ 1310RX - HOT SWAPPABLE IN (AT-SPBD10-14)

Allied Telesis 10KM BI-DIRECTIONAL GBE SMF SFP 1490TX/1310RX - HOT SWAPPABLE IN

Varenr.:
AT-SPBD10-14
EAN:
7670351778090
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 24-05-2024 (Flere varer på vej)
Beskrivelse

Allied Telesis AT-SPBD10-14. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP. Produktfarve: Sølv. Antal produkter inkluderet: 1 stk

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.