Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
+45 71 745 745 salg@elitecom.dk
Tom Indkøbskurv

Allied Telesis ATI Konverter,1000/100/10Mbit,1xTP,1xmini-GBIC-Port, POE

Forsiden Kommunikation Netværkstilbehør Allied Telesis ATI Konverter,1000/100/10Mbit,1xTP,1xmini-GBIC-Port, POE
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Allied Telesis ATI Konverter, 1000/ 100/ 10Mbit, 1xTP, 1xmini-GBIC-Port,  POE (AT-PC2002POE)

Allied Telesis ATI Konverter,1000/100/10Mbit,1xTP,1xmini-GBIC-Port, POE

Varenr.:
AT-PC2002POE
EAN:
0767035188430
  • Produkt POE
Beskrivelse

Allied Telesis PC2002POE. Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Indgående omregner interface: 100Base-TX, Udgående omregner interface: 100Base-FX, 1000Base-FX. Fiber optisk strømstik: SFP, Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Bølgelængde: 1310 nm, Fibertilstandsstruktur: Multitilstand, Fiber kabeldiametre understøttes (kerne/beklædning): 62.5/125 µm. Produktfarve: Grå. Indgangsspænding: 100 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 Hz, Strømforbrug (maks.): 25 W

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.