Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
+45 71 745 745 salg@elitecom.dk
Tom Indkøbskurv

Allied Telesis ATI Konverter,1000/100/10Mbit, 1xTP, 1xfr.SFP-Slot

Forsiden Kommunikation Netværkstilbehør Allied Telesis ATI Konverter,1000/100/10Mbit, 1xTP, 1xfr.SFP-Slot
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Allied Telesis ATI Konverter, 1000/ 100/ 10Mbit,  1xTP, 1xfr.SFP-Slot (AT-MMC2000/SP-60)

Allied Telesis ATI Konverter,1000/100/10Mbit, 1xTP, 1xfr.SFP-Slot

Varenr.:
AT-MMC2000/SP-60
EAN:
767035203645
  • Produkt Mediekonvertere
Beskrivelse

Allied Telesis AT-MMC2000/SP-60. Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Netværksstandarder: IEEE 802.1Q, Ethernet-grænsefladetype: Gigabit Ethernet. Fiber optisk strømstik: SFP, Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Maksimal overførselsafstand: 500 m, Bølgelængde: 850 nm, Fibertilstandsstruktur: Multitilstand. Produktfarve: Sølv. Bredde: 54,9 mm, Dybde: 101,6 mm, Højde: 21,8 mm

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.